RAW-import voor Photoshop Er kan nu een gratis Photoshop-plugin voor het direct importeren van Olympus RAW-bestanden (.orf) van de Olympus E-system camera'sworden gedownload vanaf de Olympus-website. Zodra de gedownloade plugin is gekopieerd naar de "Plug-in/Import-Export" map, kunnen de RAW-gegevens van de Olympus E-system camera's eenvoudig worden geselecteerd via het dialoogvenster "File / Import". Dit dialoogvenster kan niet alleen worden gebruikt voor de directe conversie naar RGB-bestanden, maar ook voor een handmatige correctie van de wit- en kleurbalans en een automatische beeldcorrectie. De RAW-plugin voor pc en Mac kan worden gedownload vanaf:
Plugin voor Windows 98SE/2000/XP: Download
Plugin voor MacOS X: Download
Versie 1.31 - verbeteringen 31.05.2005 Mac Het probleem dat Olympus Studio 1.3 niet werkt onder Mac OS v10.4 (Tiger) is opgelost.
Versie 1.31 voor Mac:Download
Versie 1.3 - verbeteringen 13.04.2005 WIN/Mac
1. Ondersteuning voor extra RAW-verwerkingsinstellingen voor de E-1. 2. Toevoeging van een histogram voor het RAW-verwerkingsvenster. 3. Het probleem met de belichtingscompensatie bij' P opgelost.< is RAW-verwerking high-speed?>
Versie1.21 14.02.2005 WIN 1. Het probleem dat de RAW-verwerking niet werkt bij RAW-opnamen die zijn gemaakt met bepaalde E-300 camera's is opgelost. 2. Het probleem van verspringende coördinaten bij gebruik van de grijspuntspecificatie tijdens RAW-verwerking is opgelost.
Opmerkingen De RAW-verwerkingsinstellingen voor OLYMPUS Studio 1.21 zijn anders dan die van versie 1.11 en eerder. De instellingen die op de camera zelf beschikbaar zijn, wijken af van de waarden voor de RAW-verwerkingsinstellingen. De "Ruisfilter" RAW-verwerkingsinstelling van OLYMPUS Studio 1.11 en eerder wordt nu automatisch ingesteld op een correcte waarde.
Mac 1. Het probleem dat de RAW-verwerking niet werkt bij RAW-opnamen die zijn gemaakt met bepaalde E-300 camera's is opgelost. 2. Het probleem van verspringende coördinaten bij gebruik van de grijspuntspecificatie tijdens RAW-verwerking is opgelost
Opmerkingen 1. Voor gebruik met de Macintosh moet QuickTime 6 of hoger zijn geïnstalleerd 2. De E-300 firmware-update functie wordt niet ondersteund door Mac OS 9 en Mac OS X 10.1.x. 3. De RAW-verwerkingsinstellingen voor OLYMPUS Studio 1.21 zijn anders dan die van versie 1.11 en eerder. 4. De instellingen die op de camera zelf beschikbaar zijn, wijken af van de waarden voor de RAW-verwerkingsinstellingen 5. De "Ruisfilter" RAW-verwerkingsinstelling van OLYMPUS Studio 1.11 en eerder wordt nu automatisch ingesteld op een correcte waarde.
|